Õudus isepruunistava kreemiga

Meenutades solliralli perioodi, meenus üks väga vana lugu isepruunistava kreemiga. See oli kõvasti aastaid enne seda solaariumi teemat ja olin  siis suhteliselt noor. Igatahes ühel päeval tuli mõte, et ohh prooviks isepruunistavat kreemi. Küllap sattusin reklaamide ohvriks.

Läksin poodi ja haarasin isepruunistava kreemi. Kodus usinasti määrisin ennast kokku ja jäin ootama imelist pruuni jumet. Kuid ilusa jume asemel saabus midagi muud. Ma nägin välja nagu oleksin ennast kakaokreemiga kokku määrinud. Enda arvates määrisin küll kreemi hoolikalt ühtlaselt kuid nägin välja nagu pruunilaiguline lehm. Tänasin õnne, et ma seda kreemi omale näole ei pannud, kuigi algselt olin seda ka plaaninud. Okey, minu loogika ütles, et kui heledatesse kohtadesse määrin veel kreemi, siis peaks jume ju ühtlasem tulema. Tulemus oli lõpuks veel hullem ja pruuni asemel olin oranzikas. Ja muidugi unustasin peale kreemitamist käsi hoolikalt pesta ja mu käed nägid välja nagu oleksin pruunis värvis näppupidi olnud.

Igatahes välja sellisena minna ei julgenud ja üritasin seda õudust maha nühkida. Siis veel elasin kohas, kus ei olnud pesemistingimusi ja paras katsumus oli ennast puhtaks saada. Noo osaliselt rullus kreemiollus nühkides maha. Osaliselt ikkagi mingi toon oli laiguliselt nahal.

Nagu sellest korrast vähe oleks, mingi aja möödudes otsustasin uuesti proovida. Sellel korral oli tulemus natuke parem kuid ikkagi laiguline. Ja ma tõsiselt juurdlesin selle üle, et kuidas käed ei jääks laigulised. Pesin käsi hoolikalt, peale kreemi toimeaega olid mul nagu valged kindad käes ja randmetest hakkas pruun laiguliselt. See tulemus oli veider. Ja miks ma siis kummikinnastele ei mõelnud? Igatahes mäletan, et olin kusagil väljas ja avastasin, et tegelikult olen ikka koledalt laiguline. Lisaks käsi hakkas sügelema ja mõnuga hõõrusin ning siis avastasin, et isepruunistav kreem rullus nahalt maha jättes alles heledamad laigud. Paras õudne kogemus ja minu jaoks jäi arusaamatuks, kuidas inimesed saavad sellise kreemiga ühtlase jume ja kas tõesti ongi päriselt ka nii palju jama. Ma ei mäleta, mis kreem see oli, aga küllap mingi odavama ja kehvema olin ostnud. Igatahes kreem lendas prügikasti ja siiani pole kordagi isegi mõelnud, et ehk peaks uuesti proovima.

Kindlasti aastate jooksul on poelettidele ilmunud paremad isepruunistavad tooted ja ehk tulevikus miskit veel katsetan. Igatahes soovitused on oodatud. Silma on jäänud spray päevitus, mille lisasin ka oma kogemuste nimekirja ootele.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s